У Вас отключён javascript.
В данном режиме, отображение ресурса
браузером не поддерживается

Форум ЖК «СОСНОВКА», ЖК «ТРИУМФ» и ЖК «АЛЬЯНС», г. Климовск

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Финансы>>

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Срочно нужны деньги, что можете посоветоать?

0

2

Привет, в принципе в решении такого вопроса и вариатов вообще не много - можете обратиться в банк ( но времени много потеряете на сбор различных документов и то не факт что выдадут ) и можете оформить быстрозайм - просто множество есть вариантов и даже займы на большую сумму можно подобрать самостоятельно на сервисе Kredit10 - просто классная возможность улучшить свое финансовое положение.

0

3

На сьогоднішній день новини відіграють дуже велику роль у нашому житті, і я дуже радий, що ми тут можемо поспілкуватися на тематику новин. Так само дуже важливо в наш час, це отримувати якісні новини з перевіреного новинного порталу. Мені пощастило, що я можу читати новини Черкас https://delo.ua/tags/cherkassy/ тут і бути впевненим у тому, що цей інформаційний портал робить свою роботу якісно. Та й взагалі, завдяки йому, я дізнався стільки нової для себе інформації, стільки нових тем відкрив, що я навіть не міг про таке й подумати. Загалом, хочу додати, що читайте новини, адже вони допомагають нам бути більш об'єктивними в оцінці подій.

0